دلایل گرفتن نوار قلب

دلیل اول

هنگامی که فشار خون خیلی بالا می رود برای اینکه قلب از عهده ی افزایش بار تحمیل شده  برآید قلب بزرگ می شود و این عمل منجر به افزایش ولتاژ در الکتروکاردیوگرام می شود و شاخص غیر مستقیمی از اندازه قلب را فراهم می کند.

وقتی شخصی مبتلا به هایپرتروفن بطن چپ باشد، میبایست  جهت درمان فوری فشار خون بالا، فشار خون خود را پایین بیاورد. چون این عارضه نمایانگر این مطلب است که عضله قلب تحت فشار شدیدتری قرار دارد تا بتواند همراه با افزایش غیر طبیعی فشار خون، خون را به همه نقاط بدن تلمبه کند.

دلیل دوم

گرفتن نوار قلب یا الکتروکاردیوگرام، نشان دادن تغییراتی مانند تنگ شدن یا مسدود شدن سرخرگ های کرونر است که خون را به قلب می رسانند. اگر این تغییرات در سرخرگ ها ایجاد شوند عارضه ای را به وجود می آورند که این عارضه در بعضی افراد مبتلا به آنژین یا سینه درد مشاهده می شود.

حتی اگر هیچ نشانه بیماری آنژین در شما وجود نداشته باشد و یا هیچ دلیلی نداشته باشید که فکر کنید که سکته قلبی  در شما عارض شده است، با این حال ممکن است در نوار قلبی شما تغییرات ایسکمی مشاهده شود. این تغییرات بسیار مهم بوده و باید مورد توجه قرار گیرند.


مرکز طب کار فشار ,نوار ,تغییرات ,افزایش ,عارضه ,گرفتن نوار منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جوان بروز ????You are My everything ???? دانش آموز معرفی کالا simamarket sabtviona97 اپک hosseinamadeh دات وایت | DotWhite.ir دانستنی ها اينورتر دانفوس Aqua دانلود رايگان كتاب پاي كه جا ماند حل جدول صحفه 41نگارش چهارم دبستان آیین شب یلدا در ایران Filmfare Awards 2015go دانلود رایگان سریالهای جنگی وتاریخی روم ازسایت موبوفیلم بازیرنویس چسبیده فارسی عشق تجملاتی قسمت ۱۴ ای خانم کجاکجا از کامیار اهنگ پیشواز همراه اول رفت دل من رفت ذخايربستر دريا چگونگي تشكيل انها ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار ببراندوه دل مژده دلدار بیار